-
Hair Boost SerumRated 4.7 out of 5 stars390 ReviewsNaturally supports fuller, denser and healthier-looking hair without the harmful side effects of hair-loss drugs
- Regular price
- $39.95
- Regular price
-
- Sale price
- $39.95
- Unit price
- per
-
Scalp Massage BrushRated 4.8 out of 5 stars31 ReviewsDelivers a luxurious massage on a dry scalp and doubles as a revitalizing shampoo brush
- Regular price
- $17.95
- Regular price
-
$20.95 - Sale price
- $17.95
- Unit price
- per
-
Daily Hair Boost GummiesRated 4.8 out of 5 stars747 Reviews2 vegan, sugar-free gummies a day = healthier, fuller, thicker looking hair
- Regular price
- $26.95
- Regular price
-
- Sale price
- $26.95
- Unit price
- per
-
Nourishing Leave-in SerumRated 4.8 out of 5 stars3,219 ReviewsIt's skincare for your hair
- Regular price
- From $21.95
- Regular price
-
- Sale price
- From $21.95
- Unit price
- per
-
Thicken + Volume ShampooRated 4.8 out of 5 stars1,849 ReviewsWash your way to fuller, thicker, more voluminous looking hair
- Regular price
- $19.95
- Regular price
-
- Sale price
- $19.95
- Unit price
- per
-
Thicken + Volume ConditionerRated 4.7 out of 5 stars792 ReviewsMelt-in moisture that leaves hair looking fuller, thicker, and more voluminous
- Regular price
- $24.95
- Regular price
-
- Sale price
- $24.95
- Unit price
- per
-
Dry Texturizing SprayRated 4.8 out of 5 stars1,380 ReviewsEffortless texture, fullness and hold is just a spray away
- Regular price
- $28.95
- Regular price
-
- Sale price
- $28.95
- Unit price
- per
-
Volumizing Styling PowderRated 4.8 out of 5 stars1,208 ReviewsPump up the volume on any style
- Regular price
- $24.95
- Regular price
-
- Sale price
- $24.95
- Unit price
- per
-
Root Boosting SprayRated 4.8 out of 5 stars1,244 ReviewsGet to the root of mega volume
- Regular price
- $28.95
- Regular price
-
- Sale price
- $28.95
- Unit price
- per
-
Professional Blow Dry BrushRated 4.8 out of 5 stars20 ReviewsCreate salon-worthy looks at home with our expertly designed professional blow dry brush
- Regular price
- $49.95
- Regular price
-
$88.95 - Sale price
- $49.95
- Unit price
- per